775 579 660 595 536 566 restaurace@ucapa.cz

Ukrajinci vaří pro Čechy - děkujeme!

V sobotu 9. dubna proběhla rychlá akce se sbírkou na podporu Ukrajinců prchajících ze své vlasti před válkou.

Navařili boršč, upekli pirožky, připravili šašlik. My jsme k tomu přidali párek na roštu, pivo, kofolu, Elvise Vladimíra Lichnovského, Petru Černockou s Jiřím Pracným a vyrazili na trh s kůží. Ukrajinské speciality byly zdarma, respektive cena byla dobrovolná. Veškerý výtěžek, který dosáhl částky 103.970,- Kč jsme dnes vložili na konto Člověka v tísni, č.ú. 93209320/0300

Sbírka a celá akce se konala na domovské půdě Restaurace U Čápa, na nádvoří firmy Skarab v Příboře.

Naši Ukrajinci spolu se Skarabem děkují Vám všem za příspěvek. Vystupujícím za úžasný zážitek. Čápům za vynikající dohled a ochranu. Zaměstnancům a přátelům za pomoc konanou bez nároku na honorář a ve vlastním volném čase. Sponzorům, kteří bez jakéhokoliv zviditelnění přispěli financemi či třeba bečkami s nápoji. A v neposlední řadě děkujeme majitelům Skarabu za to, že když teče do bot, umí pomoci.

Celá akce nebyla komerční. Nečekejte nějaké veliké zviditelňování. Celý nápad byl pojat jako pomoc. A nikoliv reklama. O to větší a dojatý dík všem bez rozdílu. Počasí v podstatě nevyšlo. Pršelo, sněžilo, svítilo sluníčko, byla zima. A přes to... VŠICHNI JSTE SKVĚLÍ.

Děkujeme za reportáž ČT24, nakoukněte

Ukrajinci vaří pro Čechyě