775 579 660 595 536 566 restaurace@ucapa.cz

Aktuálně

Všem našim zákazníkům děkujeme za přízeň, přejeme krásné prožití svátků a těšíme se na Vás v roce 2024!

vpravo

Od dnešního dne můžete v naší restauraci ochutnat exkluzivní novinku - pivo Sametová sedmnáctka z Beskydského pivovárku!

vpravo

Právě nyní můžete v naší restauraci ochutnat novinkové pivo Příborská 10° z minipivovaru Pivojem, který se nachází v srdci našeho krásného města!

vpravo

Ke svátku Svatého Martina se pojí hned dvě legendy. Jedna vypráví o tom, že husy Martina tak moc rušily při kázání, až je nechal za trest upéct, druhá zase, že se Martin krátký čas ukrýval mezi husami, protože ze skromnosti nechtěl být jmenován biskupem. Každopádně je se svátkem svatého Martina spojena i svatomartinská husa a ochutnávka prvního vína. Proto jsme pro vás v naší restauraci připravili již tradiční Svatomartinské husí hody. Srdečně vás zveme a nezapomeňte si včas rezervovat stůl ;)

Věděli jste, že Svatý Martin na bílém koni nikdy nejezdil? To si jen lidé všimli, že okolo tohoto svátku často napadne první sníh.

vpravo

Milí přátelé Restaurace U Čápa! Přišel čas na hlasování v naší soutěži o nejhezčí, nejstrašidelnější, nejvtipnější či nejzajímavější Halloweenskou dýni.

vpravo

Restaurace U Čápa vyhlašuje soutěž o největší, nejděsivější, či naopak nejroztomilejší, ale každopádně nejoriginálnější halloweenskou dýni. Na výherce čekají hodnotné ceny!

vpravo
Příští denní menu
pondělí, 11. prosince
Polévka
Bramborová polévka
Hlavní menu 1
Cmunda po kaplicku
128 Kč
Hlavní menu 2
Kuřecí na kari, bulgur
128 Kč
Dnes na čepu
0,5lLitovel Moravan 11°28 Kč
0.5lČertovské pivo 14° Lobkowitz44 Kč
0.5lChodovar Zlatá jedenáctka točená29 Kč
0.5lBeskydský ležák 12°38 Kč
0.5lLobkowicz Premium nealko točené29 Kč
0.5lHolba Keprník 12,5°37 Kč
0.5lLitovel Černý citron 10°29 Kč